0 oy
73 göst.
6-12 ay arası bebekler kategorisinde (730 puan) tarafından
Kızlar antibiyotik verdi kulakları kızarmış dedi ateşi baya yüksek dün eczacı ishal yapar meyveli yoğurt yedir bol bol dedi veriyorum ama sabahtan beri 3 defa yaptı üstü başı battı ne yapacağimi.sasirdim ya ilacı vermem lazım ateşi çok yükseliyor versem de işte böyle ishal başına gelen var mı ne yaptınız
Bebek Ayı 11 aylık

2 Cevaplar

0 oy
(392 puan) tarafından
Benim de ishal yapmıştı enfeksiyon için kullandığım antibiyotik ishal maması ve probiyotik damla yazdı başka doktor.benimki 6 aylikti.Sen doktoru ile görüş ishal uzun sürerse sıkıntı oluyo ishal için toz falan verir belki. Bol bol su icir. 
(730 puan) tarafından
Ya neden vermedi ki bana ya hiç haberim yoktu bu doktorlar var ya cogusu boş insan ..
(392 puan) tarafından
Antibiyotikler bağırsak sistemini hemen etkiliyor ama benim bi hafta sürünce gittim doktora.zaten enfeksiyonu da antibiyotiklik değilmiş dedi öbür doktor ve ben yıkıldım tabi.sizinde 3 günden fazla sürerse gidip danışın
(730 puan) tarafından
Ben geldim şimdi serin taktılar peki sizin de ateşi yüksek miydi bebeğinizin bana da kulakları kızarık ama ateşten de kızarmış olabilir dedi peki ateşi neden yüksek ki ya 38.5
(392 puan) tarafından
Yok canim benim ateşi yoktu sadece günde 6-7 kez kaka yapıyordu ishal.çok geçmiş olsun atlatir inşallah.Rabbim sağlık sıhhat versin bütün bebislere
-Reklam-
0 oy
tarafından
Antibiyotiğin ishal yapması normal. Aslında doktorun probiyotik damla da vermiş olması lazımdı. Yoğurt karşılamaz onu. Eczacınıza danışın probiyotik versin. Ondan sonra toparlar
(730 puan) tarafından
Ya bana öyle birşey vermedi kimse ya neden vermedi ki Allah'ın cezası bu doktorlardaj çektiğim bıktım artık

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 297 göst.
0 oy
4 cevap 105 göst.
18 Eylül 2021 12-24 ay arası bebekler kategorisinde Kadriyetayçur (947 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 250 göst.
15 Haziran 2021 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde Busesndr (44 puan) tarafından soruldu
...