81 göst.
Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde (155 puan) tarafından
Anneler oğlum  göbek  fıtığı  oldu 3 doktora götürdüm  1 yaşına  kadar gecer  hatta 1 yas bir kac aylik olana kadar da sürebilir  dedi. Sorum şu  ki sizin bebislerinizin ne zaman gecti. Acaba ağrı  yapar mı  bebege. Insan ürküyor patlayacakmis gibi korkutuyor insanı.  2. Çocuğum  kızımda  olmamıştı  böyle  bir şey... simdiden ilgilenip cevap yazanlardan Allah razi olsun.

3 Cevaplar

0 oy
(13 puan) tarafından
Benim oglymda 2 bucuk aylık şuan.gaz sancısından dolayı benimkindede çıktı.sancısı ağrısı olmazmış ama.çok ıkındıgı veya ağladıgı için olurmuş.doktor gaz sancıları bitince gecer dedi.çok şükürde öyle oldu azaldı şişi baya.telaş yapma geçer inşaAllah..
(155 puan) tarafından
Aslinda cok gazlı  bir bebek degil canim ama ıkınıyor  kaka yaparken  baya ondan oldu herhalde . Insallah gecer yaaa insan ürküyor  dediğim  gibim patlayacak gibi.... sakin  durdugi zaman gevşiyor  zaten küçülüyor.
0 oy
(87 puan) tarafından
Canım benim oglumdsda vardı hatta gobek deligi çok fazla şişip dışarı çıkmıştı doktorlar dediğin gibi 1 yaş dedi ama bizimki 4. Ayda düzeldi bizde çok korkmuştuk ilk başta ama korkulcak bir şey yokmuş büyük ihtimalle sizinde 4. Ayda gaz sancisi azalırsa gobegi düzelir 
(87 puan) tarafından
Bu arada agrida yapmaz icin rahat olsun
(155 puan) tarafından
Inşallah  canım.  Ben de sakin olmaya çalışıyorum  ama babasi gördükçe  panik oluyo gittikce artıyormuş  gibi geliyo . Bekliyorum sabırla inşallah geçer.
0 oy
(93 puan) tarafından
Benim kızımda da var teyzesi. 2 buçuk aylık şu an. Göbek bağı düştükten sonra farkettim. Ikınmayla alakası olduğunu sanmıyorum fıtığı. Benim doktorda kendi geçer dedi 3 yaşına kadar.. Ayrıca ağrı yapmaz dedi
(155 puan) tarafından
Allah  razi olsun... insallah o kadar sürmez  duyduklarim genelde 5. Aya kadar geçmiş.  Benim bebis de cok gazli ve cok aglayan bir bebek degil aslinda ama neden oldu bilemedim zaten.
(93 puan) tarafından
Valla ağlamayla ilgisi yok canım. Sen kafana takma ağrı falan yapmıyor bebeğine.. İnşallah 5 aya geçer. Doktor büyürse operasyon gerekebilir dedi. Büyüyüp büyümediğini takip et dedi. Operasyonu da çok basitmiş.. Benim bebeğimin tek kulağı kapalı ve buruşuk doğdu :( ben ona kahroluyorum fıtık neymiş
(155 puan) tarafından
Rabbim  sifa versin insallah canim. Derdi veren dermanini da mutlaka vermiştir.  Düzelir  insallah görmediğe döner  bebeginiz ... ameliyat filan mi dediler doktorlar? Duzelebilecek bir sorundur umarim..bir sebebi var mıymış  kulağının öyle  olmasının?
(93 puan) tarafından
Valla ameliyat olucak ama 5 yaşına gelmesi gerekiyormuş. İnşallah Allah yardım etsin düzelsin tek duam o. Bi sebebi yok canım ultrasonda da görünmemişti.. Doğunca gördüm
(155 puan) tarafından
Hmmmm anladim... rabbim kimseyi evladiyla imtihan etmesin.  Düzelir  insallah.
(93 puan) tarafından
Sağol canım inşallah

İlgili sorular

4 cevap 143 göst.
8 cevap 254 göst.
10 cevap 568 göst.
11 cevap 381 göst.
2 cevap 128 göst.
4 gün önce Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde Bernabora (44 puan) tarafından soruldu...