179 göst.
Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde (15 puan) tarafından

Bebişim 23 günlük oldu 1 haftalıkken isitme testi yaptırdık sağ kulaktan kaldı testi geçemedi kustuğu için kulağına kaçmıştır kulak nemli bahanesiyle gönderdiler 1 hafta sonra tekrar gelin dediler, tekrar gittik yine sağ kulaktan kaldı, daha kapsamlı bi hastaneye yönlendirdiler bu durumla karşılaşan var mı ya acayip canım sıkkın. Eşimle evde elimizi şıklatıyoruz sağ kulağına ses yapıyoruz kafasını o tarafa çeviriyor duymasa tepki vermez herhalde.? 

3 Cevaplar

0 oy
(196 puan) tarafından
Canım benim kızımda aynı şeyi söylediler sol kulağı geçememişti özelde doğum yaptım oradaki doktor amniyon sıvısından dolayı dedi emzirirken yapalım dedi o şekilde yaptık geçti 
(286 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor bu test acaba bizimde cuma günü var
(196 puan) tarafından
Ateş ölçere benzeyen bir cihazla yapıyorlar
(286 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(196 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
(1,114 puan) tarafından
cnmmm yogun bakimda kaldigindan oglum (1 HAFTA KDR) cikti 3 kere gecemedi ikisinden de hep uyandi alnina vs bisry yapistirdilar..24 gunluk felandi gectiginde....ordakiler ugrasmak istememis bizim hast.dekiler uyutup tekrar getir dediler ayni saatlerde...daha farkli ses dalgalarina bakiyorlar yoksa bende duyduguna emindim :)
0 oy
(111 puan) tarafından
Sezaryende genelde sorun çıkıyormuş oyle dedi saglik ocagindaki ebe. Anne karnından kalan seyler yapışıklık yapiyormus. Hastanedekiler de böyle söyleyerek 3 4 kez banyo yaptırıp getir dediler. Oglum ikinci ya da üçüncüde gecmisti. Kızım da ilkinde kaldi. Ikincide gececk ınsallah:)

İlgili sorular

2 cevap 146 göst.
17 cevap 240 göst.
20, Temmuz, 20 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde Ahsen linaa (1 puan) tarafından soruldu
5 cevap 98 göst.
7, Temmuz, 7 3-6 ay arası bebekler kategorisinde Neslihan92 (19 puan) tarafından soruldu
...