177 göst.
Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde (15 puan) tarafından

Bebişim 23 günlük oldu 1 haftalıkken isitme testi yaptırdık sağ kulaktan kaldı testi geçemedi kustuğu için kulağına kaçmıştır kulak nemli bahanesiyle gönderdiler 1 hafta sonra tekrar gelin dediler, tekrar gittik yine sağ kulaktan kaldı, daha kapsamlı bi hastaneye yönlendirdiler bu durumla karşılaşan var mı ya acayip canım sıkkın. Eşimle evde elimizi şıklatıyoruz sağ kulağına ses yapıyoruz kafasını o tarafa çeviriyor duymasa tepki vermez herhalde.? 

3 Cevaplar

0 oy
(198 puan) tarafından
Canım benim kızımda aynı şeyi söylediler sol kulağı geçememişti özelde doğum yaptım oradaki doktor amniyon sıvısından dolayı dedi emzirirken yapalım dedi o şekilde yaptık geçti 
(292 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor bu test acaba bizimde cuma günü var
(198 puan) tarafından
Ateş ölçere benzeyen bir cihazla yapıyorlar
(292 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(198 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
(1,118 puan) tarafından
cnmmm yogun bakimda kaldigindan oglum (1 HAFTA KDR) cikti 3 kere gecemedi ikisinden de hep uyandi alnina vs bisry yapistirdilar..24 gunluk felandi gectiginde....ordakiler ugrasmak istememis bizim hast.dekiler uyutup tekrar getir dediler ayni saatlerde...daha farkli ses dalgalarina bakiyorlar yoksa bende duyduguna emindim :)
0 oy
(111 puan) tarafından
Sezaryende genelde sorun çıkıyormuş oyle dedi saglik ocagindaki ebe. Anne karnından kalan seyler yapışıklık yapiyormus. Hastanedekiler de böyle söyleyerek 3 4 kez banyo yaptırıp getir dediler. Oglum ikinci ya da üçüncüde gecmisti. Kızım da ilkinde kaldi. Ikincide gececk ınsallah:)

İlgili sorular

1 cevap 82 göst.
5 gün önce Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde A(selim) (80 puan) tarafından soruldu
5 cevap 119 göst.
1, Şubat, 1 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde İremm:3 (15 puan) tarafından soruldu
6 cevap 225 göst.
4, Aralık, 2019 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde Eylülümm (14 puan) tarafından soruldu
...