180 göst.
6-12 ay arası bebekler kategorisinde (108 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bebeğini ana kucağında uyutan anneler, nsl memnunmusunuz. 3/4 gündür yatağı dışında uyumaya alışması için ana kucağında uyutuyorum ama iyi mi yapıyorum kötü mü bilemedim. Avantajları ve dezavantajları neler bnmle paylaşırsanız çok sevinirimm güzel anneler.
Bebek Ayı 9

1 cevap

0 oy
(663 puan) tarafından
Biraz küçükken iyi oluyor kemikleri sertleşmediği için ama 4-5 aylıktan sonra  uzun süre uyutmamak gerek sonuçta eğri duruyor bende 1.5 aylıkken başladım 3 aya kadar aralıklarla uyuttum gündüzleri kısa uyuduğu sürelerde uzun uyuduğu zamanlar yatağına aldım 3 aydan sonra kemikleri sertleşiyor uyutmamak lazım bence 
(108 puan) tarafından
Yok cnm bn uyuduktan sonra hemen bizim yatağımıza veya koltuğa yatırıyorum. Mecbur kaldım cnm normalde kendi yatağında kendi kendine uyuyan bi bebek, ama yatağı dışında aklına gelebilecek hiç biyerde uyumuyor memlekete gidince çok zorlanıyorum, o yüzden şimdi anakucağında hafif sallayarak uyutup başka yere yatırıyorum.
(663 puan) tarafından
En güzeli canım rahat ediyorsa öyle dalsın uykuya benimki artık uyumuyor keşke sallamadan anlasaydı ama yok maalesef sadece oyun oynamak için kullanıyoruz şuan anakucağını :)
(108 puan) tarafından
Kaç aylık cnm bebişin
(663 puan) tarafından
Haftaya 6 aylık olacak canım
(108 puan) tarafından
Peki senin bebeğin nsl uyuyor cnm
(663 puan) tarafından
Uykusu geldiğinde yatırıyorum emerek uyuyor canım onun dışında sallamadan filan hoşlanmaz 2-2.5 ayına kadar ana kucağında gündüzleri sallayıp uyututuyordum ne zaman sosyalleşti sallamadan nefret eder oldu bu yüzden beşiğindede yatmıyor bizim yatağımızda benimle birlikte uyuyor

İlgili sorular

3 cevap 172 göst.
26, Haziran, 26 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde Mlsblnsy (58 puan) tarafından soruldu
4 cevap 285 göst.
12, Haziran, 12 3-6 ay arası bebekler kategorisinde Hande26 (180 puan) tarafından soruldu
...