52 göst.
3-6 ay arası bebekler kategorisinde (155 puan) tarafından
Kızım çok hareketli, kolunun bacağının sabit durduğu bir an bile yok.emerken, biberonla mama alırken, alt değiştirirken...sürekli şekilden şekile giriyor, aşağı kaydırıyor kendini, kol bacak çırpıyor, etrafında ne varsa uzanmaya kendine çekmeye çalışıyor..öyle olunca da nasıl bir mama sandalyesi alsam bilemedim.burada paylaşılanlar sanki çok güven vermedi bana, çık hareket eserse sandalye ayakları kırılacakmış gibi sanki.yardımcı olur musunuz? Bir de, ek gıda tadımlarına doktor yönlendirmesiyle başlıyoruz, neler almam lazım?önlük, kaşık vs, mutlaka almalısın desiğiniz neler var?
Bebek Ayı 5 ay

1 cevap

0 oy
(703 puan) tarafından
Canim ne kadar butce ayirdiniz bilmiyorum ama ben kraft monza aldim 550ye. Simdi fiyati nasil bilmiyorum. Ama çok memnunum. Benim kizim da durmuyor tepiniyor ustundeyken falan. Ama cok sukur bir sey olmuyor. Gorunce bile kaliteli oldugu anlasiliyor. Cok para vermek istemiyordum once, ama verdigime degdi. Sirt ayari da var. Biberon verirken falan iyi oluyor. 
(155 puan) tarafından
Fiyat konusunu henüz hiç konuşmadık eşimle, genelde ben araştırıp seçeneklerle giderim ona.aylıksız izinde olduğum için çok yüksek fiyatlar zorlar bizi.bi arştırayım dediğinizi, bakalım en uygun ne kadara bulurum.daha uygun fiyatta öneriler olursa önceliğim olacak ama içime sinen bişey olması yine de fiyattan daha öncelikli :) teşekkür ederim cevabınız için.

İlgili sorular

14 cevap 255 göst.
22, Aralık, 2019 3-6 ay arası bebekler kategorisinde Hevin Bulut Miraç (1 puan) tarafından soruldu
6 cevap 126 göst.
9, Kasım, 2019 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde DURU'nun Annesi (139 puan) tarafından soruldu
1 cevap 30 göst.
20 saat önce 3-6 ay arası bebekler kategorisinde Tomris (155 puan) tarafından soruldu
4 cevap 123 göst.
3 gün önce 3-6 ay arası bebekler kategorisinde Gzde (98 puan) tarafından soruldu
...