145 göst.
Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde (61 puan) tarafından
Bugün rota aşısı olduk ama eşimin içine pek sinmemisti. Benim israrim ile oldu. Ve çocuk bu gece biraz huzursuz. O da tavır yaptı bana. Ben de 2. dozunu yaptırmak istemiyorum. Yaptirmazsam bi sorun olur mu ki ? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Etkisini gostermez. Ilk dozu bosuna yaptirmis olursunuz. 
(61 puan) tarafından
Anladım tesekkurler
0 oy
(87 puan) tarafından
Ben sormuştum doktora hiç yaptırmamış gibi olursun yaptırmışken diğerini de yaptır demişti yarin ikinci dozumuz var bizim de
(61 puan) tarafından
Anladım herhangi bi zararı olmasın da. Esim de kızınca pişman oldum devletin kabul etmediği bi asi sonuçta endiselendim
(87 puan) tarafından
Aşının bir zararı yok aksine faydası var çocuk ölümlerinin 2. Sebebi rota virüsü eşimin iş arkadaşının çocuğu yakalanmış yoğun bakımda yatmış 3 günde düzelmiş eşim iyi ki yaptırmışız diyordu allah korusun bünyesi kaldırmayan çocuklar da var daha kolay atlatan çocuklar da var
0 oy
(16 puan) tarafından
Benim büyük oğlum yakalanmıştı bebekken ne berbat bi hastalık anlatamam 9 gün hastanede yattık şimdi yeni bebeğim var mutlaka yaptırıcam aşısını sakın es geçme derim cnm.. 
0 oy
(719 puan) tarafından
Ağız yoluyla alınan bi aşı olduğu için bağırsakları çalıştırıyor. Bebeğiniz bağırsakları her zamankinden biraz fazla çalıştığı için huzursuz. Sık kaka yapma gaz gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz bi kaç güne geçiyor. 

İlgili sorular

8 cevap 276 göst.
4 cevap 155 göst.
3 cevap 111 göst.
12 cevap 270 göst.
7, Mart, 2019 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde bir prenses annesi:) (220 puan) tarafından soruldu...