152 göst.
Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde (6 puan) tarafından

32 günlük bebeğimin gündüz uykusu çok düzensiz. Sürekli emmek istiyo. Emzirince de memede uyuyor. Gazını çıkardığımda uykusu kaçıyor. Gazını çıkarmadan beşiğine koysam gaz rahatsız ettiği için uyanıyor bu sefer. Uyanık kaldıkça da emmek istiyor. Sabahtan akşama kadar böyleyiz. Açmadığım müzikler, söylemediğim ninni kalmadı. Kaç kere kucağımda uyuduğu halde farkında olmadan şarkı söylemeye devam ettim sayısını bilmiyorum :DEmzik denedim onu da tutmadı kustu defalarca. 

Reklam


4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Daha  çok küçük annesi onun henüz bi uyku düzeni yoktur hemen hemen her anne yaşar bu durumu sıkıntı yapma biraz sabır...
Reklam


0 oy
(112 puan) tarafından
Dedigin gibi gaz cikmazsa uyaniyor rahatsizliktan. Gaz çıkarırken de uyanıyor. Ben çözümü sallayarak uyutmakta buldum napim :/
0 oy
(72 puan) tarafından
Aynı kuzum. Biz simdi 3 aylık olucaz gaz olayını aştık kendi kendine çıkarıyor ben ugrasmıyorum da bu zmana kadar ben de emzirince uyuyordu.gazını çıkarayım derken uyanıyordu. Kucagımda pış pışlayarak uyutuyordum artık. 
0 oy
(43 puan) tarafından
Canim benim bebegimde oyle gece uyuyor ama gunduz uykusu yok denecek kadar az 48 gunluk olduk. Ben gunduzleri zorlamiyorum uyusun diye. Gece uyusun diye cunku. Bence sende sorlama yorma kendini bosa :)
Reklam


İlgili sorular

6 cevap 202 göst.
3 cevap 84 göst.
5 gün önce 3-6 ay arası bebekler kategorisinde enl (4 puan) tarafından soruldu
3 cevap 199 göst.
11 cevap 278 göst.
4 cevap 292 göst.
26, Eylül, 26 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde Dilek (136 puan) tarafından soruldu
-Reklam-

...