122 göst.
Doğum Sonrası Anne kategorisinde (41 puan) tarafından
Dogum yapali 2 ay oldu sezeryan ile dogum yaptim. Hamileyken sag kalcama bir aci girmisti egilirken ayakkabimi giyerken ayaklarimi yikarken ve ayağımı kaldirdigimda vs aciyordu. Dr cati kemiklerinin acilmasindan kaynakli demsiti dogumdna sonra gecer diye bekledim ancak gecmedi. Cevremde yel girmesi diye soyluyor bazi kisiler ne zaman gecer bilemiyorum beni kisitlayacak kadar aci agri oluyor. Onun haricinde son gunlerde ellerim parmaklarim kollarim el bileklerim hatta vucudumdaki tum kemikelrim tutulmus gibi agriyor. Sabahları bebegimi besiginden alirken bile zorlaniyorum. Kolunun ustune yattiginda olan agri gibi hemen her yerime kemkklerime agri giriyor. Bu durumu yasayan yada onerisi olan var mi arkadaslar? 
Bebek Ayı 2
Reklam


2 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
Canım benimki hamileyken ağrıyordu , doktorum ilaç kullandırmadı , maden suyu iç geçer dedi. Gerçektende faydası oldu. Sen yine doktora sorabilirsin , hamileyken pek ilaç kullandırmıyorlar ama emzirirken belki verirler.
Reklam


0 oy
(340 puan) tarafından
Kalsiyum eksikliği hemen hemen hepimize var.. süt, yoğurt vs birde arkadaşın dediği gibi maden suyu magnezyum için..bir süre deneyin faydası olur inşallah..

Geçmiş olsun
Reklam


İlgili sorular

2 cevap 72 göst.
11 saat önce Doğum Sonrası Anne kategorisinde birminikogretmen (308 puan) tarafından soruldu
8 cevap 176 göst.
3 gün önce Doğum Sonrası Anne kategorisinde Safura (27 puan) tarafından soruldu
9 cevap 134 göst.
3 gün önce Doğum Sonrası Anne kategorisinde Aysegulemir (120 puan) tarafından soruldu
4 cevap 74 göst.
8 cevap 147 göst.
26, Kasım, 26 Doğum Sonrası Anne kategorisinde Mizgindemir (47 puan) tarafından soruldu
-Reklam-

...