145 göst.
Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde (31 puan) tarafından
Dün de yazmıştım kızlar 21 gün Oldu doğum yapalı bugün 3. Gün göğüsüm yumusk sol göğüsüm mastit olmustu bol bol emzir dediler düzeldi intihaplama yoktu. Taş gibiydi. Şimdi yumuşak ikiside Sağdan ucunu sıkınca fışkırıyor ama sonrası damla damla az az. Dün için ıkisde sızlıyor bakıyorum ikiside aynı anda sızıyor. Dün eşim fito milk çay almış. Onu içinde sert olmuştu göğüsüm. Eskiden sütüm taziklydi kziim emerken sesini duyardım smdi o yok kaka günde 1 e düşte ama kakamiz baya fazla hatta yapıyor beklyrm bitirsn diye siliyrm temizlyrm yeni bezi kapatmadan yapıyor geri doluyor.  Bide emerken ucunu tutup çekiyor ağzından çıkartıp ağlıyor akıl verin bebeğim niye böyle yapıyor ilk bebek ne kadar zormuş hiç bisey bilmemek zormuş ben zorla uyandirdm kızımı smdi 1 saatte geri kalkıyor acaba doymuyor mu
Reklam


2 Cevaplar

0 oy
(326 puan) tarafından
Doyuyordur gazı olduğu için bırakıyor memeyi. Taş gibi sızlamasıda süt gelmiş oluyor. Yemeklerine Kimyon rezene tüket gaz için. 
Reklam


0 oy
(77 puan) tarafından
Çişli bezlerini takip edin dolu dolu oluyormu, birde kilo takibi  yapın atlamayın sakın. lactamil çayları var onlardan için güzel süt yapıyor.
(31 puan) tarafından
Kaka 1 yada 2 defa da cis sürekli yapıyor dolu dolu hep
Reklam


İlgili sorular

8 cevap 185 göst.
1 gün önce 3-6 ay arası bebekler kategorisinde Uğurböceğii (27 puan) tarafından soruldu
6 cevap 183 göst.
14, Ağustos, 14 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde ÖzgeKP (83 puan) tarafından soruldu
12 cevap 217 göst.
8 cevap 491 göst.
Reklam

...