0 oy
404 göst.
3-6 ay arası bebekler kategorisinde (90 puan) tarafından
Arkadaşlar bebekte gözyaşi kanalı tıkanıklığı masajını internette baktım birsürü şekilde gösteriyorlar. Bu masajı yapan arkadaşlarıın doktorları nasıl yapması gerektiğini söyledi. Açanlar hangi masaj yöntemiyle açtı cevaplarsanız sevinirim.

1 cevap

0 oy
tarafından
Serçe parmağını göz çukuruna bastır günde 10defa yap. Ama çok bastırcaksın.sen yapamazsan babası yapsın. Bizim babası geçirdi. 
(90 puan) tarafından
Evet canım iki gözde öyleydi biri açıldı diğeri için uğrasıyorum hangi masaj yöntemi daha iyi gelir bilmiyorum herkes farklı yapıyo
(90 puan) tarafından
Basınç yapmış basınca  demekki ben çok narin yapmıyorum aslinda her şeyin zamani vardır inşallah zamanla düzelir.
(90 puan) tarafından
İnşallah canım bende çok narin yapmıyorum artık dairesel hafif de bastırarak yapıyorum yaptıkça akıntı geliyor canım oğlum inslalah geçer bebeklerimiz in bu durumu Rabbim başka dert vermesin inşallah
(90 puan) tarafından
Benimde öyle akıntı geliyor yaparken ben hepsini deniyorum ay şeklinde 10 defa bastirarak 10 defa sonra dairesel bide burun köküne bastırıp aşagıya çekiyorum hangisi tutarsa yani diğeri açıldı ya rahatladı gözü ondan umudum var canım yaparız Allahın izniyle rabbim evlatlarımızı korusun amin amin inşallah tez zamanda geçer.
(90 puan) tarafından
İnşallah canım saolasın
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 224 göst.
0 oy
5 cevap 192 göst.
0 oy
5 cevap 347 göst.
0 oy
3 cevap 140 göst.
31 Mayıs 2023 24-36 ay arası bebekler kategorisinde Mihrimahhh (83 puan) tarafından soruldu
...