371 göst.
Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde (221 puan) tarafından
4aylik kızım ve rezene çayı içiren anneler nasıl veriorsnz onu ben süt olsn diye aktrdn aldimdi suya koyuorm iciorm süzüp o çayı mi vericm ona cay kaşığı ile?? ve alttan gaz ckrtmkda zorlanıyor hani ckrttasa btmior 

5 Cevaplar

0 oy
(87 puan) tarafından
Canım hiç vermedim ben rezene genelde içine kimyon katip ben içiyorum.  Bir ara yarım çay kaşığı hakiki zeytinyağı vermiştim faydasını gördüm ama simdi kiraz çekirdeği kemeri kullanıyorum o bebeğimi rahatlatıyor.  Hatta şimdi uyandık ısınması için fırına koydum takacağım hemen bugün biraz rahatsız gazdan;)
0 oy
(105 puan) tarafından

Ben iki aylik kizima arada bir kasik veriyorum ama oyle aktardan aldigim rezeneyi degil doktorun tavsiyesiyle eczaneden almistim fotosunu atıyorum isterseniz bunu bi deneyin hem kendim  iiciyorum hemde kizima veriyorum (emziren anneler icin ayri bebekler icin ayri olani var)

image


0 oy
(1,114 puan) tarafından
aynen cnmm ictigin caydan 2 3 cay kasigi verebilirsin
(1,114 puan) tarafından
ben verdim kizima da ogluma da
0 oy
(945 puan) tarafından
saç kurutma makinasını karnına tutup sakinleşmesini sağlayabilirsin hemşire tavsiye etmişti burdaki her gaz postuna yazıyorum nerdeyse geçmiş olsun
(221 puan) tarafından
teşekkür ederim canm
(399 puan) tarafından
Peki çıplak ken mi tutucam giyinikkenmi
(945 puan) tarafından
Giyinikken canim
(399 puan) tarafından
Ciplakken tuttum bilmedigimden sizce zarar vermismidir
0 oy
(119 puan) tarafından
Direk bebeğe vermenir hiç bir mantığı yok bence seh çok çok iç sütünden geçiyor zaten direk. Ben kimyon içtiğim her zaman kızım pıtır pıtır çıkarır, ıspanak yerim kakası yeşil olur... yani direk sütten geçiyor tabi de yine de siz bilirsiniz. Ayrıca içtiğiniz çaydan ılıyınca veriliyor 1  çay kaşığı . Gaz masajı+ bacaklarını karnı doğru çekince çok iyi çıkarıyorlar sizde denemelisiniz.
(221 puan) tarafından
teşekkür ederim canin
-Reklam-

İlgili sorular

4 cevap 132 göst.
12, Eylül, 12 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde Keremim (103 puan) tarafından soruldu
2 cevap 105 göst.
9 cevap 202 göst.
...