145 göst.
Ek gıda & Beslenme kategorisinde (171 puan) tarafından
Bebeklerinizi ne kadar emzirdiniz?

3 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
İlk oğlumu 2 buçuk yaşında zar zor bıraktırdım. Küçük oğlum henüz 2 aylık zar zor sütüm var, bazı günler mama destekli ilerliyoruz :(  
(171 puan) tarafından
Ilkinde iyimiydi? Neden şimdi yetmiyor. Aslinda bendede oyle oldu ilk bebegim doyuyordu. Ikincide cok zor oldu yetmedi 4 aya kadar cok cekdirdi daha sonra ek qidaya gecdim
(171 puan) tarafından
Ama 1 yawina kadar zor emzirdim ayrildilar ikiside kendiliyinden
(149 puan) tarafından
İlkinde çok iyiydi aylarca goğüs pedi lullandım ve her ay kilo alımı çok iyiydi maşaallah ama küçüğünde öyle olmadı ot çayları, kompostular işte biraz bişeyler olmaya çalışıyor bazen iyi oluyor bazen yok anlayamıyorum nedenini. Olmayınca mecbur mama veriyorum almıyor ama kaşıkla vermeye çalışıyorum azda olsa aç kalmasın diye. İnşaallah yaşına kadar olur yine az çok. Nasip kısmet bu işte heralde..
(171 puan) tarafından
Cocugunda isdahindan kaynaklana bilir her halde bizlik sutluk bir durum yok. Ben her halde biberonla mama verdiyim icin anne sutunu isdemediler.
(149 puan) tarafından
Bende veriyorum arada mecbur. Sağlıkla büyüsünlerde ha mama ha süt..En güzeli tabiki anne sütü ama Olması için elimizden geleni yapıyoruz, varda vermemezlikte yapmıyoruz. Elden gelen bir durum değil o yüzden sağlık olsun, sağlıcakla büyüsün kuzucuklar diyelim :)
0 oy
(1,114 puan) tarafından
canim.kiximi tam.2 yasina kadar emzordim...ins oglumuda emziricem
0 oy
(1 puan) tarafından
Ben oglumu 2 bucuk sene emzirdim sonra zorlandim baktim vucudum artik gûcsuz kalinca biraktirmak zorunda kaldim simdi 
...