0 oy
2,778 göst.
6-12 ay arası bebekler kategorisinde (12 puan) tarafından
Merhaba güzel anneler,

Kızım son 10 gündür günde neredeyse 8 10 defa kaka yapıyor? Önce aptamil kullaniyorduk resmen su gibi cikariyordu ishaldi, mamayi bi değiştirelim dedik hipp aldik, şimdi de sık yapıyor tek fark biraz daha yoğun. Diş çıkarıyor diye mi acaba? Geceleri de uyanır oldu gece yapmayan bebek şimdi gecede yapio ve gündüzleri de sürekli kakasini yaptığı için uyuyamiyo. Bi de ne kadar yikasam kuru tutsam da pisik oldu. Bu durumu yaşayan var mi? Ek gıda da veriyorum ama ishal yapacak şeyler yedirmiyom. Muzlu mamalar veya patatesli sebze çorbalari veya kaşık mamalari. Ne yapmalıyım sizce? Diş mi bu belirtiler? 
Bebek Ayı 6 ay+2 günlük

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim oğlum 5 ay 2 gunluk bir tane dişi çıktı o dönemde hiç öyle bir yasamdik sadece anne sutu veriyodum şimdi ikinci dişi çıkıyor ek gıda da veriyorum günde iki defa yapıyor 
(12 puan) tarafından
Benim de kızım o dönemde öyleydi ama şimdi anlamadım bu kadar sık yapması dişten mi yoksa üsüttü falan mı bilemiyorum. Ama kafayı yicem o kadar yoruldum ki sürekli altını alıp yikamaktan hiç bir şey yapamıyorum.
tarafından
Muz patates falan ver canım inşallah gecer
(12 puan) tarafından
Bugün öyle yaptım çok şükür azaldı kaka sayısı.
tarafından
Iyi canım sevindim sizin adiniza
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm Dişler çıktı mı takip et 10gün olmuş kesilmezse dr. Git. Çocukta maf olmasın. 
(12 puan) tarafından
Almanyada yaşıyorum doktorlar hiç bir şey yapmıyor ki. Bugün götürdük bi pisik için krem yazdı o kadar. Ne kan ne gaita tahlili. Buranin maalesef sağlık sistemi berbat. Bebek iyice halden düşmeden hiç bir şey yapmiyorlar.
0 oy
Profil image (178 puan) tarafından
Rota virüs aşı yaptırmış mıydınız her ishal de diş değildir çocuk sıcı kaybı yaşıyor bir nevi eğer rota virüs yaptırmadıysanız o virüste olabilir bir doktora götürün bence en azından sağlık ocağına 
(12 puan) tarafından
Yaptırdik. Doktora götürdük almanyada yaşıyorum. Hiç bir şey yapmadan geri gönderdiler. Ben de kendi bildiğim tekniği uyguluyorum. Muzlu mamalar ve patatesli sebze çorbalari yapiyom. Bugün 4e düştü kaka sayısı elhamdulillah. Dün 10 defa yapmıştı.
Profil image (178 puan) tarafından
Anladım canım çok geçmiş olsun patates falan iyi gelir aynen.
0 oy
(19 puan) tarafından
Canım mama değişiminden öyle olmuştur bence. Bende kızım 6.ayını doldurduktan sonra 2 numara almıştım sürekli kaka yapıyodu hastaneye gittik doktor farklı bi mama verdi onu bitene kadar kullandık sonra 2 ay boyunca tekrar 1 numara mama kullandık 8.ayın içinde şimdi birkaç gündür 2 numara aldım kullanıyoruz bi sorun olmadı. Sende bi doktora götür bence.
(12 puan) tarafından
Henüz 2ye geçmedik. Aldığımız kutu bitince geçecez inşaallah. Doktora gittik bugün almanyada yaşıyorum. Hiç bir şey yapmadan geri gönderdiler. Ben de kendi Muzlu mamalar yaparak patatesli sebze çorbalari yedirirek bi bakacam. Bugün 4e düstü elhamdulillah.
0 oy
(5,731 puan) tarafından
5 aylık çıkardı ilk dişini sadece sulu kaka yaptı isal değildi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 813 göst.
1 Ağustos 2019 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 1,657 göst.
14 Ocak 2020 3-6 ay arası bebekler kategorisinde Eylülünannesi (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 222 göst.
0 oy
2 cevap 184 göst.
11 Aralık 2020 6-12 ay arası bebekler kategorisinde Annesi çınarın (4 puan) tarafından soruldu
...