0 oy
224 göst.
Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde (354 puan) tarafından

Kizlar bebeğim bugün tetenos aşısının 2 dozunu oldu olduğundan beri o kadar huysuzki sürekli ağlıyor naptiysam susmadi saatlerdir ağlıyor ateşinde 37.1 çıktı aşıdan mı olmustur bebeğimin neyi var :(( bı yeri agiryor olabilir mi

2 Cevaplar

0 oy
Profil image (62 puan) tarafından
Asidan sonra huysuzluk olabiliyor canım 
-Reklam-
0 oy
(147 puan) tarafından
Aşı sonrası huzursuzluk oluyor bebeklerde, 37.8 sonrası çay kaşığıyla calpol verebilirsiniz. 2 gün içinde geçer bu durum inşaallah. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 844 göst.
31 Mart 2022 6-12 ay arası bebekler kategorisinde bir anne bir bebek (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 262 göst.
25 Mart 2022 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde Ababab (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 424 göst.
16 Şubat 2022 6-12 ay arası bebekler kategorisinde Mlktrn (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 186 göst.
16 Ocak 2022 Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde Egah (46 puan) tarafından soruldu
...