0 oy
338 göst.
Profil image Yenidoğan (0-3 ay) kategorisinde (62 puan) tarafından
35 gunluk n   aksam 22.00 den beri huzursz bayagi gaz cikarttikn karnida yumusadi surekli emdi sonra agiz dolusu  kustu  bende bir sure emzirmedm cunku saat basi emmisti smdide uyumuyordu en son anne karni sesi vs actim emerken uyuya kaldi 22 dk emdi normlde 10 15 dk emince birakior   22 dk emdikten snra yerine yatirdim geri uyandi bi aglio ki sanki hic emzirmemism gbi meme arior  verdm bidah 5 dkdir yine  emiyor  neden olabilr kustu midebosaldi diyemi acaba  uykuszluktan bayilicam..

1 cevap

0 oy
(231 puan) tarafından
Midesi boşaldı diyedir canım.cok sık emzirdikce gazı olur gazı oldukça daha çok emmek ister kısır döngü yani.istersen uyumadan once sütünü sahip ver hem uykulu olduğu için biberona alismaz hende 5-10dk da emer doyar uyursun küçük oldukları için emiş güçleri de güçlü değil uyuyakikiyirlar sonra geri istiyorlar.
Profil image (62 puan) tarafından
Uyanikken bile tutmuyir biberonu canm uykuda hic zanetmiorum biberon tutacagini . Annm burdayken yam saatligine disari cikmistim sut sagip birakmistim bebek uyuyirdu uyaninca emer die tutmamisti ne emzik ne biberon tutmuyor
-Reklam-

İlgili sorular

...